- Decken- und Wandleuchten
Sol-SL.1182 detail výrobku
|
Snadno se čistí Pro odstranění prachu stačí lampu otřít hadříkem. Lampa má jednoduchý, snadno udržovatelný tvar. Už žádné zdlouhavé čištění! Praktická dekorace interiéru Světlo ze žárovky se šíří oběma směry (nahoru i dolů), takže slouží jako zdroj světla a dekorace zároveň. Dekorativně osvětluje stěnu a poskytuje vynikající vizuální efekt. Mnoho možností uspořádání Díky malým rozměrům lampy můžete vytvořit jedinečnou kompozici z několika kusů. Díky syrovému, minimalistickému designu vypadá skvěle v každé místnosti v industriálním stylu. Jakákoli barva a výkon Dáváte přednost teplému nebo studenému světlu? Chcete, aby se měkce rozptýlilo, nebo aby dobře osvětlovalo celou místnost? Nemůžete se rozhodnout? S touto lampou nemusíte dělat kompromisy: díky vyměnitelným žárovkám G9* můžete dosáhnout přesně takového efektu, jaký očekáváte. Vyberte si libovolnou barvu a sílu světla a vychutnejte si požadovanou atmosféru ve svém interiéru. *žárovka není součástí dodávky Snadná výměna žárovky Když se žárovka rozbije, jednoduše ji vyměňte - rychle, levně a kdykoli. Díky použití vyměnitelných žárovek LED nemusíte nést náklady na výměnu celé lampy, jako je tomu u modulů LED. Ekonomické a pohodlné řešení.
|
|
| Farbe | gold |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 100 mm |
| Breite | 100 mm |
| Höhe | 100 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Plafond |
| Záruka | 5 let |
| Délka (cm) | 10 |
| Šířka (cm) | 10 |
| Výška (cm) | 10 |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,6 |
| Hrubá hmotnost (kg) | 0,62 |
| Typ závitu | GU10 |
| Maximální výkon (W) | 10W |
| Propojení | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tvar | čtverec |
| Styl | minimalistický |
| Funkčnost | svítí dolů |
| Země výroby | Vyrobeno v Polsku |
| Celková hmotnost v gramech | 166.67 |
| Typ svítidla | Stropní světlo 1 |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Lagerhaus - Lieferant 42 Stck, Liefertermin Lieferung um den 15. Januar
Empfohlener Verkaufspreis: 35,05 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
