Tkl-3175 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Hledáte svítidla, která se hodí do podkrovních interiérů? Pak jste na ideálním místě! Modely z kolekce MARCO se jistě stanou hitem. Mají jeden, tři nebo šest světelných zdrojů. Jejich nejvýraznějším prvkem je průhledné tónované válcové stínidlo. Dodávají se v různých barvách. Můžete je libovolně kombinovat. Budou ladit s dekorativními i tradičními žárovkami. Svítidla z kolekce MARCO dodají vašemu interiéru originální a jedinečnou atmosféru. Svítidla MARCO se vyznačují minimalistickou, ale zároveň inovativní formou. . | |
| Farbe | gold / braun / schwarz / Honig |
| Material | Glas |
| Fassung | E27 |
| Spannung | 230 V |
| Wattage | 3x15 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Breite | 370 mm |
| Höhe | 1100 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Leuchten auf die Sparglühbirnen | |
Diese Leuchte ist beim Hersteller unerreichbar und man kann nicht sie schon bestellen.
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
