Tkl-6593 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Svítidla z kolekce MONA se vyznačují originálním designem. Jedná se o kombinaci látkových stínidel ve tvaru válců. Stropní svítidla z kolekce MONA se hodí do moderních i klasických interiérů. Jsou vynikající volbou do jídelny, ložnice, pracovny nebo pokoje pro mládež Lze je použít i ve veřejných prostorách. Při rozhodování o tomto modelu máme na výběr jednu barevnou variantu nebo kombinaci několika barev. Svítidla z kolekce MONA mohou mít tři, čtyři nebo pět světelných zdrojů . | |
| Farbe | braun / weiß |
| Material | Metall |
| Fassung | E27 |
| Spannung | 230 V |
| Wattage | 5x15 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 810 mm |
| Höhe | 300 mm |
| Tiefe | 470 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Leuchten auf die Sparglühbirnen | |
Diese Leuchte ist beim Hersteller unerreichbar und man kann nicht sie schon bestellen.
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
