Tkl-16039 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| MIKI Rodina lamp MIKI jsou jedinečné stolní lampy, které dodají každému interiéru charakter a barvu. Jsou k dispozici v osmi různých barvách, včetně žluté, oranžové, mátové nebo cihlově červené, a vnesou nový život do každé místnosti. Základna lampy je barevně zachována, zatímco horní část zdobí mléčné stínidlo, které jemně rozptyluje světlo a vytváří útulnou atmosféru. Lampy z rodiny MIKI jsou nejen praktickým osvětlením, ale také designovým prvkem, který obohatí každé místo, kde jsou umístěny. Přesvědčte se sami, kolik změn může do vašeho domova přinést jediná lampa MIKI! | |
|
Kleine Lampen im Retro-Stil aus Metall, Kunststoff und Glas. Perfekt für einen Nachttisch, eine Kommode oder einen Schreibtisch. |
|
| mit Schalter | |
| Farbe | Mint / weiß |
| Material | Glas |
| Fassung | G9 |
| Spannung | 230 V |
| Wattage | 1x8 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Höhe | 210 mm |
| Durchmesser | 120 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Für LED- oder Energiesparlampen geeignet | |
Diese Leuchte ist beim Hersteller unerreichbar und man kann nicht sie schon bestellen.
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
