Mil-377920 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,15 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,4 kg |
| Hloubka balení (cm) | 11 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 14 |
| POWER | 1xGU10 |
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | 230V/50Hz |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 425 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 44 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-900 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 55 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 80 mm |
| Hloubka (mm) | 80 mm |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | JOKER |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | ZELENÁ / ZLATÁ |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | 21 DNÍ OD OBJEDNÁVKY |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| ZEMĚ PŮVODU | POLSKO |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| KATEGORIE OBALŮ | Karton |
| KATEGORIE V BALÍČKU | FÓLIE + ŘEZANÁ LEPENKA |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
24,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 26,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 26,95 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
