Mil-377941 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,7 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,95 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| ŠÍŘKA (mm) | 160 mm |
| Hloubka (mm) | 160 mm |
| Hloubka balení (cm) | 17 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 17 |
| POWER | 1xGU10 |
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | 230V/50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 360 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 41 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 55 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 85 mm |
| barva | Bílá / chrom |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | JOKER |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| DODÁVKY | VYPÍNAČ NA KABELU |
| VYHRAZENÉ XML/CSV | ODBORNÍK NA MÉDIA |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| ZEMĚ PŮVODU | POLSKO |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| KATEGORIE OBALŮ | Karton |
| KATEGORIE V BALÍČKU | FÓLIE + ŘEZANÁ LEPENKA |
Lagerhaus - Lieferant 8 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
30,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 34,20 €
Empfohlener Verkaufspreis: 34,20 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
