Mil-389848 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,7 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,9 kg |
| Hloubka balení (cm) | 11 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 15 |
| VÝŠKA (mm) | 170 mm |
| NOVINKY | 25 |
| VOLTAGE | 230V 50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 4 |
| POWER | 4xE14 MAX 10W LED |
| ŠÍŘKA (mm) | 640 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 66 |
| Hloubka (mm) | 95 mm |
| LAMP FAMILY | DEX |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| barva | KASZMIR |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 96 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
30,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 33,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 33,40 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
