Mil-405661 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| CRI [RA] | ≥90 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,27 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,32 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 22 |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| ÚHEL SVĚTLA | 24° |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30 |
| Hloubka balení (cm) | 31 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 35000h |
| VÝSTUP SVĚTLA | 400Lm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 51.5 |
| POWER | 6W LED |
| VÝŠKA (mm) | 75 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 8,1 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 80 mm |
| Hloubka (mm) | 80 mm |
| MATERIÁL | HLINÍK + PC |
| barva | BLACK |
| VOLTAGE | DC24V |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
| DIMMABLE | NE |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
20,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 22,85 €
Empfohlener Verkaufspreis: 22,85 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
