Sol-SL.1116 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Kolekce BELUCI zahrnuje držáky, stropní svítidla a lustry, které hledá každý, i když o tom ještě neví. To vše díky jejich funkčnosti, kvalitě zpracování a minimalistické, ale přesto univerzální formě. Kolekce BELUCI si bere to nejlepší z loftového a industriálního stylu. Robustní ocel, tvar připomínající drát a jednoduché, symetrické svítidlo jsou inspirovány průmyslovými svítidly, ale jsou dostatečně subtilní, aby tvořily harmonickou kombinaci i s mnoha dalšími styly. Svítidla BELUCI jsou k dispozici ve variantách s jedním, dvěma, třemi nebo dokonce pěti světelnými body. Vyberte si tu nejlepší variantu pro svůj interiér a neváhejte se rozhodnout pro celé sady! Kombinací několika svítidel z této kolekce dosáhnete zajímavého vizuálního efektu, který ocení každý milovník moderního designu. | |
| Farbe | schwarz |
| Material | Stahl |
| Fassung | E14 |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 12 W |
| Typ lampy | Plafond |
| Rozměr stínidla | 10/11 cm |
| Rozměry podhledu | 8/8/3 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 2584 |
| Typ svítidla | Plafon 3 |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Lagerhaus - Lieferant 1 Stck, Liefertermin Lieferung um den 15. Januar
Superpreis
58,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 75,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 75,65 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
