Sol-SL.1151 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Stropní svítidlo YOLI kombinuje stylovou jednoduchost s nadčasovou klasikou a vytváří vizuální efekt, který se hodí do různých interiérů. Díky dvěma dostupným barevným variantám - černé a bílé - se design lampy dokonale hodí do prostor ve skandinávském, moderním, eklektickém, loftovém nebo industriálním stylu .Pravidelný kulovitý tvar stínidla uklidňuje smysly a je dokonalým dekorativním doplňkem každé místnosti. Stejně dobře bude fungovat v ložnici, obývacím pokoji i jídelně. YOLI lze snadno přizpůsobit velikosti místnosti díky několika variantám svítidla s jedním, dvěma, třemi, čtyřmi nebo dokonce šesti světelnými body. Nenápadná, ale nepostradatelná - přesně taková je stropní lampa YOLI. | |
| Farbe | schwarz |
| Material | Stahl / Glas |
| Fassung | G9 |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 12 W |
| Typ lampy | Plafond |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 348 |
| Délka výrobku ( cm ) | 12 |
| Typ svítidla | Stropní světlo 1 |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Lagerhaus - Lieferant 14 Stck, Liefertermin Lieferung um den 15. Januar
Superpreis
20,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 26,20 €
Empfohlener Verkaufspreis: 26,20 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
