- Decken- und Wandleuchten
einstellbar 3000/4000/6000K
Mil-379150 detail výrobku
| Závěs ML0443 je speciální komponent pro MAQ Plafond 18W, 24W a 50W. Je kompatibilní s výrobky se symboly ML0438, ML0439 a ML0442. Tento precizně zkonstruovaný závěs umožňuje snadnou a efektivní instalaci svítidla a zvyšuje flexibilitu vašeho interiéru. | |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,325 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,32 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 1000 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 145 mm |
| Hloubka (mm) | 145 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 15,66 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 2 |
| Hloubka balení (cm) | 20 |
| VÝŠKA (mm) | 20 mm |
| NOVINKY | 24 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 24 |
| CRI [RA] | 31) CRI RA |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| LAMP FAMILY | MAQ |
| MATERIÁL | kov |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
Lagerhaus - Lieferant 26 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
4,75 €
Empfohlener Verkaufspreis: 5,30 €
Empfohlener Verkaufspreis: 5,30 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
