- Moderne Leuchten
Mil-380299 detail výrobku
| Závěsné svítidlo Twister je moderní osvětlení, které dokonale zapadá do designu moderních obývacích pokojů a prostor. Díky svému jedinečnému pokroucenému tvaru a minimalistickému černému barevnému provedení je nejen zdrojem světla, ale také výrazným dekorativním prvkem. Svítidlo je vybaveno 56W energeticky úsporným LED modulem vyzařujícím světlo s neutrální barvou 4000 K, který poskytuje vynikající osvětlení s jasem 3700 lumenů. Lampa Twister je vyrobena z kovu a plastu, což zaručuje odolnost a moderní vzhled. Díky nastavitelné výšce od 50 cm do 100 cm se hodí do různých interiérů a pro různé potřeby. Lampa Twister je určena pro obývací pokoje, moderní interiéry a komerční prostory, bude stylovým a funkčním doplňkem a dodá vašemu interiéru jedinečný charakter. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| CRI [RA] | >80 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1.4 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 1200 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 1200 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 122 |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2.27 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 200 mm |
| Hloubka (mm) | 200 mm |
| NOVINKY | 24 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 25 |
| Hloubka balení (cm) | 25 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3700lm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-1000 mm |
| POWER | 56W LED |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LED LM |
| MATERIÁL | KOV + PLAST |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | E - PCB78181 |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
113,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 125,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 125,60 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
