- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-405682 detail výrobku
| 100 cm dlouhá černá lišta Slim Magnetic Track pro povrchovou montáž je klíčovou součástí celého systému osvětlení pro instalaci magnetických svítidel LED. Díky preciznímu zpracování a robustní konstrukci zaručuje stabilní napájení 24 V a bezpečnou instalaci svítidel. Díky svým kompaktním rozměrům je ideální pro menší místnosti nebo tam, kde je požadována nenápadná, ale funkční světelná linie. Díky povrchové montáži se vyhnete pracím zasahujícím do stropu, takže lišta je ideální pro rychlou modernizaci interiéru. Černá povrchová úprava dodává systému elegantní, moderní vzhled, který se hodí do loftových, industriálních a minimalistických prostředí. Kolejnice se dodává včetně koncových krytů. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,25 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,29 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 1000 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 5,8 kg |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
10,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 12,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 12,00 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
