- Moderne Leuchten
Gemeinsame Parameter für alle Typen:
| Farbe | schwarz |
| Material | Stahl |
| Fassung | GU10 |
| Spannung | 230 V |
| IP Schutzart | 20 |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
| Leuchten auf die Sparglühbirnen | |
1. TH-TH.019CZ Pendant lamp RANA 2 black detail výrobku
| RANA - surová geometrická forma určená pro moderní interiéry. Ocelové linie s oválnými trubkami na konci, obkreslené pravidelným rámem, působí dojmem prostorové kompozice, která je nejen funkční, ale také dekorativní. | |
| Farbe | schwarz |
| Material | Stahl |
| Fassung | GU10 |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 12 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 1000 mm |
| Breite | 2000 mm |
| Höhe | 60 mm |
| Tiefe | 60 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 20000 |
| Energieeffizienzklasse | A++ bis E (Schild anzeigen) |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
238,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 276,75 €
Empfohlener Verkaufspreis: 276,75 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
2. TH-TH.018CZ Pendant lamp RANA 1 black detail výrobku
| RANA - surová geometrická forma určená pro moderní interiéry. Ocelové linie s oválnými trubkami na konci, obkreslené pravidelným rámem, působí dojmem prostorové kompozice, která je nejen funkční, ale také dekorativní. | |
| Farbe | schwarz |
| Material | Stahl |
| Fassung | GU10 |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 12 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 610 mm |
| Breite | 1750 mm |
| Höhe | 60 mm |
| Tiefe | 60 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 10675 |
| Energieeffizienzklasse | A++ bis E (Schild anzeigen) |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
163,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 190,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 190,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
3. TH-TH.017CZ Pendant lamp HOLAR 2 black detail výrobku
| Prostorné loftové interiéry milují minimalistické tvary - rodina svítidel HOLAR do nich dokonale zapadne. Eliptický tvar a štíhlé linie převisů dodávají kovové konstrukci lehkost a jemně vymezují světelnou zónu. Designová nezbytnost pro moderní, elegantní interiéry, jako je galerie, obývací pokoj nebo hotel. | |
| Farbe | schwarz |
| Material | Stahl |
| Fassung | GU10 |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 12 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 1310 mm |
| Breite | 1700 mm |
| Höhe | 60 mm |
| Tiefe | 60 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 22270 |
| Energieeffizienzklasse | A++ bis E (Schild anzeigen) |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
285,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 332,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 332,10 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
4. TH-TH.016CZ Pendant lamp HOLAR 1 black detail výrobku
| Prostorné loftové interiéry milují minimalistické tvary - rodina svítidel HOLAR do nich dokonale zapadne. Eliptický tvar a štíhlé linie převisů dodávají kovové konstrukci lehkost a jemně vymezují světelnou zónu. Designová nezbytnost pro moderní, elegantní interiéry, jako je galerie, obývací pokoj nebo hotel. | |
| Farbe | schwarz |
| Material | Stahl |
| Fassung | GU10 |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 12 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 810 mm |
| Breite | 1560 mm |
| Höhe | 60 mm |
| Tiefe | 60 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 12636 |
| Energieeffizienzklasse | A++ bis E (Schild anzeigen) |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
163,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 190,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 190,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
