- Außenleuchten
Idd-ID-8025 detail výrobku
| Moderní fasádní nástěnné svítidlo Velorion LED s integrovaným senzorem pro soumrak až svítání je funkčním a energeticky úsporným řešením pro osvětlení venkovních prostor. Díky svým kompaktním rozměrům je svítidlo ideální pro osvětlení vstupních dveří, průchodů a vjezdů do garáží a představuje estetický doplněk fasády budovy. | |
| Material | aluminium / Glas |
| Ra | >80 |
| DODÁVKY | AC 220-240V ~50Hz |
| POWER | 27W |
| BARVA SVĚTLA | neutrální bílá 4000K |
| Světelný tok | 3375 lm |
| Barva pouzdra | BLACK |
| Stínidlo | Mléko |
| STUPEŇ OCHRANY | IP65 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Rozměry | 310x135x80 mm |
| Provoz se stmívačem | NE |
| Nastavení úhlu světla | Ano |
| Délka života | 20 000h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | x15 000 |
| Provozní teplota | -25 °C až +45 °C |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Spotřeba energie PIR (pohotovostní režim) | <0.5W |
| Detekční úhel senzoru | 120° |
| Detekční vzdálenost | Max. 5M |
| Nastavení luxů | 0-1000LUX |
| Úprava času | 8s ± 5s až 12min ± 2min |
| Montážní výška | 1.5-2.5M |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Lagerhaus - Lieferant 390 Stck, Liefertermin 3-10 Werktage
Superpreis
46,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 50,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 50,90 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
