- Design Leuchten
Sol-SL.1214 detail výrobku
| V sérii YOLI se stylová jednoduchost snoubí s nadčasovou klasikou a vytváří vizuální efekt, který se hodí do různých interiérů. Díky několika dostupným barevným verzím estetika lampy skvěle doplní prostory zařízené ve skandinávském, moderním, eklektickém, loftovém nebo industriálním stylu. Pravidelný tvar stínidla ve tvaru koule uklidňuje smysly a slouží jako vynikající dekorativní doplněk interiéru. Bude se dobře vyjímat v ložnicích, ale i obývacích pokojích nebo jídelnách. YOLI lze snadno přizpůsobit velikosti místnosti pomocí několika variant svítidla. Nenápadné, ale nepostradatelné - přesně takové je stropní svítidlo YOLI. | |
| Farbe | schwarz |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 800 mm |
| Breite | 980 mm |
| Höhe | 800 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Lustr |
| Záruka | 5 let |
| Délka (cm) | 80 |
| Šířka (cm) | 80 |
| Výška (cm) | 98 |
| Čistá hmotnost (kg) | 2 |
| Hrubá hmotnost (kg) | 2,9 |
| Typ závitu | G9 |
| Maximální výkon (W) | 8W |
| Propojení | 2 |
| Materiál | ocel/sklo |
| Tvar | kolo |
| Styl | moderní |
| Funkčnost | rozptýlené světlo |
| Barva kabelu | Černá |
| Barva podhledu | Černá |
| Země výroby | Vyrobeno v Polsku |
| Celková hmotnost v gramech | 104533.33 |
| Délka výrobku ( cm ) | 80 |
| Typ svítidla | Žyrandol 5 |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Lagerhaus - Lieferant 9 Stck, Liefertermin Lieferung um den 15. Januar
Superpreis
127,85 €
Empfohlener Verkaufspreis: 166,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 166,05 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
