- Decken- und Wandleuchten
Gemeinsame Parameter für alle Typen:
| Material | Metall / Textil |
| Fassung | E27 |
| Spannung | 230 V |
| Wattage | 4x15 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Höhe | 150 mm |
| Durchmesser | 450 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Leuchten auf die Sparglühbirnen | |
1. Tkl-1086 detail výrobku
| RONDO Pokud potřebujete lampu klasického vzhledu, ale zároveň originální barvy, modely z kolekce RONDO vás jistě osloví. Mají univerzální a minimalistický vzhled. Nezabírají mnoho místa. Jsou proto ideální zejména do nízkých místností. Jejich základem je jeden, čtyři nebo šest plamenů. Díky různým barevným a velikostním variantám se hodí do mnoha interiérů. Jsou vhodné pro osvětlení malého obývacího pokoje, dětského pokoje, pracovny nebo ložnice. | |
| Farbe | weiß |
| Fassung | E27 |
| Wattage | 4x15 W |
| Höhe | 150 mm |
| Durchmesser | 450 mm |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Kód stínidla | 9215 |
| Materiál rámu | Lakovaná ocel|Plast |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Barva stínidla | BÍLÁ |
| Zdroj světla | E27 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Styl lampy | Klasické|skandinávské |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 4/4 |
| Záruka výrobce | 5 let |
| Vypínač napájení | NE |
| Další funkce | NE |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Rozteč montážních otvorů | 172 mm |
| Přední barva | BÍLÁ |
| Délka krabice | 450 mm |
| Šířka krabice | 450 mm |
| Výška boxu | 150 mm |
| Délka lampy | 450 mm |
| šířka lampy | 450 mm |
| výška lampy | 150 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 1,13 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 1 900 kg |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| CRI | Nepoužije se |
Lagerhaus - Lieferant 195 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
71,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 84,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 84,25 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
2. Tkl-1088 detail výrobku
| RONDO Pokud potřebujete lampu klasického vzhledu, ale zároveň originální barvy, modely z kolekce RONDO vás jistě osloví. Mají univerzální a minimalistický vzhled. Nezabírají mnoho místa. Jsou proto ideální zejména do nízkých místností. Jejich základem je jeden, čtyři nebo šest plamenů. Díky různým barevným a velikostním variantám se hodí do mnoha interiérů. Jsou vhodné pro osvětlení malého obývacího pokoje, dětského pokoje, pracovny nebo ložnice. | |
| Farbe | schwarz / weiß |
| Wattage | 4x15 W |
| Höhe | 150 mm |
| Durchmesser | 450 mm |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| Počet světelných sekcí | 4 |
| Kód stínidla | 9217 |
| Materiál rámu | Lakovaná ocel|Plast |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Barva stínidla | Černá|Bílá |
| Zdroj světla | E27 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Styl lampy | Klasický|Měkký|Minimalistický |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo|Nástěnné svítidlo |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 4/4 |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozteč montážních otvorů | 172 mm |
| Rozměry podhledu | Ø340 - ↕20 mm |
| Další funkce | Rychlá montáž stínidla pomocí magnetu |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s kvalifikací SEP. |
| Přední barva | BLACK |
| Délka krabice | 450 mm |
| Šířka krabice | 450 mm |
| Výška boxu | 150 mm |
| Délka lampy | 450 mm |
| šířka lampy | 450 mm |
| výška lampy | 150 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 1,2 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 1 900 kg |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| CRI | Nepoužije se |
Lagerhaus - Lieferant 219 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
71,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 84,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 84,25 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
3. Tkl-1087 detail výrobku
| RONDO Pokud potřebujete lampu klasického vzhledu, ale zároveň originální barvy, modely z kolekce RONDO vás jistě osloví. Mají univerzální a minimalistický vzhled. Nezabírají mnoho místa. Jsou proto ideální zejména do nízkých místností. Jejich základem je jeden, čtyři nebo šest plamenů. Díky různým barevným a velikostním variantám se hodí do mnoha interiérů. Jsou vhodné pro osvětlení malého obývacího pokoje, dětského pokoje, pracovny nebo ložnice. | |
| Farbe | grau / weiß |
| Wattage | 4x15 W |
| Höhe | 150 mm |
| Durchmesser | 450 mm |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| Počet světelných sekcí | 4 |
| Kód stínidla | 9216 |
| Materiál rámu | Lakovaná ocel|Plast |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Barva stínidla | Grafitová|Bílá |
| Zdroj světla | E27 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Styl lampy | Klasické|Minimalistické|Skandinávské |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 4/4 |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozteč montážních otvorů | 172 mm |
| Rozměry podhledu | Ø340 - ↕20 mm |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s kvalifikací SEP. |
| Délka krabice | 450 mm |
| Šířka krabice | 450 mm |
| Výška boxu | 150 mm |
| Délka lampy | 450 mm |
| šířka lampy | 450 mm |
| výška lampy | 150 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 1,13 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 1 900 kg |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| CRI | Nepoužije se |
Lagerhaus - Lieferant 172 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
71,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 84,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 84,25 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
4. Tkl-4430 detail výrobku
| KOLEKCE RONDO Pokud potřebujete lampu klasického vzhledu, ale zároveň originální barvy, modely z kolekce RONDO vás jistě osloví. Mají univerzální a minimalistický vzhled. Nezabírají mnoho místa. Jsou proto ideální zejména do nízkých místností. Jejich základem je jeden, čtyři nebo šest plamenů. Díky různým barevným a velikostním variantám se hodí do mnoha interiérů. Jsou vhodné pro osvětlení malého obývacího pokoje, dětského pokoje, pracovny nebo ložnice. | |
| Farbe | beige / weiß |
| Wattage | 4x15 W |
| Höhe | 150 mm |
| Durchmesser | 450 mm |
| Materiál rámu | Lakovaná ocel|Plast |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Barva stínidla | Béžová|Bílá |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| Zdroj světla | E27 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Styl lampy | Boho|Klasický|Rustikální |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Délka krabice | 450 mm |
| Šířka krabice | 450 mm |
| Výška boxu | 150 mm |
| Délka lampy | 450 mm |
| šířka lampy | 450 mm |
| výška lampy | 140 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 1,1 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 1 860 kg |
Lagerhaus - Lieferant 177 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
71,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 84,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 84,25 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
