- Decken- und Wandleuchten
Gemeinsame Parameter für alle Typen:
| Material | Metall / Textil |
| Fassung | E27 |
| Spannung | 230 V |
| IP Schutzart | 20 |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Leuchten auf die Sparglühbirnen | |
1. Tkl-4433 detail výrobku
| KOLEKCE RONDO Pokud potřebujete lampu klasického vzhledu, ale zároveň originální barvy, modely z kolekce RONDO vás jistě osloví. Mají univerzální a minimalistický vzhled. Nezabírají mnoho místa. Jsou proto ideální zejména do nízkých místností. Jejich základem je jeden, čtyři nebo šest plamenů. Díky různým barevným a velikostním variantám se hodí do mnoha interiérů. Jsou vhodné pro osvětlení malého obývacího pokoje, dětského pokoje, pracovny nebo ložnice. | |
| Farbe | beige / weiß |
| Wattage | 4x15 W |
| Höhe | 130 mm |
| Durchmesser | 610 mm |
| Materiál rámu | Lakovaná ocel|Plast |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Barva stínidla | Béžová|Bílá |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| Zdroj světla | E27 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Styl lampy | Boho|Klasický|Rustikální |
| Délka krabice | 600 mm |
| Šířka krabice | 600 mm |
| Výška boxu | 150 mm |
| Délka lampy | 600 mm |
| šířka lampy | 600 mm |
| výška lampy | 150 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 1,8 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 2 900 kg |
| Energieeffizienzklasse | A++ bis A (Schild anzeigen) |
Lagerhaus - Lieferant 201 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
86,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 101,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 101,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
2. Tkl-4436 detail výrobku
| KOLEKCE RONDO Pokud potřebujete lampu klasického vzhledu, ale zároveň originální barvy, modely z kolekce RONDO vás jistě osloví. Mají univerzální a minimalistický vzhled. Nezabírají mnoho místa. Jsou proto ideální zejména do nízkých místností. Jejich základem je jeden, čtyři nebo šest plamenů. Díky různým barevným a velikostním variantám se hodí do mnoha interiérů. Jsou vhodné pro osvětlení malého obývacího pokoje, dětského pokoje, pracovny nebo ložnice. | |
| Farbe | beige / weiß |
| Wattage | 6x15 W |
| Höhe | 130 mm |
| Durchmesser | 800 mm |
| Materiál rámu | Lakovaná ocel|Plast |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Barva stínidla | Béžová|Bílá |
| Počet světelných zdrojů | 6 |
| Zdroj světla | E27 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Styl lampy | Boho|Klasický|Rustikální |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Délka krabice | 800 mm |
| Šířka krabice | 800 mm |
| Výška boxu | 150 mm |
| Délka lampy | 800 mm |
| šířka lampy | 800 mm |
| výška lampy | 130 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 2,8 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 4 700 kg |
| Energieeffizienzklasse | A++ bis A (Schild anzeigen) |
Lagerhaus - Lieferant 4 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
130,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 153,85 €
Empfohlener Verkaufspreis: 153,85 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
