Tkl-10068 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| CONO Řada svítidel CONO je ideální volbou pro ty, kteří hledají originální a stylové osvětlení pro svůj interiér. Svítidla CONO, která se vyznačují jedinečným kuželovitým tvarem, jsou k dispozici v různých velikostech a barvách, včetně teplých odstínů oranžové a hnědé. Lampy CONO lze zavěsit jednotlivě nebo v sadách a vytvořit tak působivé aranžmá. Víceplamenný pavouk, stojící lampa, dodává tomuto osvětlení všestrannost a flexibilitu, což umožňuje přizpůsobit jej individuálním preferencím a požadavkům. Díky minimalistickému designu se lampy CONO skvěle hodí do moderních, strohých interiérů v loftovém stylu. Díky své jednoduchosti a eleganci je lze použít i v jiných uspořádáních a dodat jim tak moderní nádech. | |
|
Moderne Kronleuchter, geeignet für das Wohnzimmer, Esszimmer über dem Esstisch oder in der Küche über der Kücheninsel. Sie bestehen aus Metall und Kunststoff in elegantem Schwarz. |
|
| Farbe | schwarz |
| Material | Metall / Kunststoff |
| Fassung | E27 |
| Leuchtmittel, Typ | LED |
| Spannung | 230 V |
| Wattage | 3x15 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 750 mm |
| Höhe | 1200 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Leuchten auf die Sparglühbirnen | |
Diese Leuchte ist beim Hersteller unerreichbar und man kann nicht sie schon bestellen.
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
