Mil-379138 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
einstellbar 3000/4000/6000K
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,65 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,75 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15000H |
| HMOTNOST BALENÍ | 16,94 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| NOVINKY | 24 |
| POWER | 24W LED |
| VÝSTUP SVĚTLA | 2500lm |
| VÝŠKA (mm) | 25 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 30.5 |
| Hloubka balení (cm) | 30.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 300 mm |
| Hloubka (mm) | 300 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP40 |
| LAMP FAMILY | MAQ |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | Plastové |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K / 4000K / 6500K |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
17,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 19,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 19,00 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
