Mil-380128 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| CRI [RA] | >80 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,58 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,8 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| POWER | 12W LED |
| Hloubka (mm) | 150 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 150 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 16 |
| VÝŠKA (mm) | 180 mm |
| Hloubka balení (cm) | 20 |
| NOVINKY | 24 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| ŠÍŘKA (mm) | 400 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 41.5 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 700lm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LED LM |
| MATERIÁL | KOV + PLAST |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | N/D |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | N/D |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | D - PCB71279 |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
35,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 39,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 39,95 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
