Mil-380746 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,55 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,6 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 115 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 12 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 12.5 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 135 mm |
| POWER | 1xE27 |
| NOVINKY | 25 |
| VÝŠKA (mm) | 215 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 22.5 |
| HMOTNOST BALENÍ | 7,7 kg |
| Hloubka (mm) | 76 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 76 mm |
| Hloubka balení (cm) | 8.5 |
| barva | BLACK |
| GWINT | E27 |
| LAMP FAMILY | HARLEM |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
21,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 23,30 €
Empfohlener Verkaufspreis: 23,30 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
