Mil-386113 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 140 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 140 mm |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,23 kg |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 25 |
| HRUBÁ HMOTNOST | 3,76 kg |
| VÝŠKA (mm) | 420 mm |
| POČET ZBRANÍ | 5 |
| Hloubka balení (cm) | 52.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 53 |
| POWER | 5xE14 40W |
| barva | BLACK |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + SKLO |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| LAMP FAMILY | SFERA |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | Odstoupení od nabídky |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| POŘADÍ ZOBRAZENÍ. B2B LAMP | 2 |
| ZEMĚ PŮVODU | POLSKO |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | ne |
| MNOŽSTVÍ NA VRSTVU | 2ks |
| POČET KUSŮ NA PALETĚ | 14ks |
| KATEGORIE OBALŮ | Vlnitá lepenka |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Karton/fólie |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
95,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 105,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 105,70 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
