Sol-SL.0132 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Elegantní stropní svítidla z kolekce Horus byla vytvořena pro moderní interiéry a domy v avantgardním stylu. Stylová stropní svítidla a závěsná svítidla z této řady vynikají jednoduchou, vkusnou linií a originální formou. Velkou předností kolekce HORUS je její univerzálnost - představená svítidla se skvěle hodí do modernistických, skandinávských, loftových nebo moderních úprav. Vynikající kvalita a bezkonkurenční efekt pro nejnáročnější zákazníky. | |
| Farbe | weiß |
| Fassung | E27 |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Provádění | PVC |
| Výška zboží v centimetrech | 111 |
| Šířka zboží v centimetrech | 35 |
| Délka zboží v centimetrech | 35 |
| Rozměry podhledu | 8/8 cm |
| Rozměr stínidla | 35/11 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 60 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 22662.5 |
| Typ svítidla | Lampa wisząca 1 (35 cm) |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
92,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 120,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 120,55 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
