- Küchenleuchten
Sol-SL.1079 detail výrobku
|
Surová ocel má jedinečné kouzlo, a proto se stala inspirací pro vytvoření jedinečné kolekce Lagos. Najdete zde moderní závěsná a nástěnná svítidla, jejichž forma a materiál krásně podtrhují originální atmosféru industriálních, loftových a modernistických úprav. Úzká válcová stínidla dodávají těmto výrobkům jedinečný charakter, který ocení především spotřebitelé hledající originální a velmi efektivní řešení osvětlení v domácnosti. Závěsná a nástěnná svítidla Lagos jsou skvělým návrhem do obývacího pokoje, ložnice nebo vkusně zařízené haly. |
|
| Farbe | schwarz |
| Material | Stahl |
| Fassung | GU10 |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 12 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 200 mm |
| Breite | 1100 mm |
| Höhe | 200 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Rozměr stínidla | 6/30 cm |
| Rozměry podhledu | 19,5/3 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Typ svítidla | Závěsné světlo 3 (kulaté) |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 7333.33 |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Lagerhaus - Lieferant 1 Stck, Liefertermin Lieferung um den 15. Januar
Superpreis
80,50 €
Empfohlener Verkaufspreis: 104,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 104,55 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
