- Decken- und Wandleuchten
Sol-SL.1049 detail výrobku
| Kruhové reflektory jsou ideální pro ty, kteří si cení moderního designu a možnosti vytvářet jedinečná aranžmá. Svítidla tohoto typu se skládají ze stropního držáku, který má v elegantních úchytech instalováno několik směrových světel. Velkou výhodou řady Ring je možnost individuálního nastavení každého světelného zdroje, takže lze osvětlit pouze vybrané části místnosti. Jedná se také o mimořádně zajímavou nabídku pro milovníky originálního stylu a moderních interiérových akcentů. | |
| Farbe | schwarz |
| Material | Stahl |
| Fassung | GU10 |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 12 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 80 mm |
| Breite | 160 mm |
| Höhe | 80 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Nástěnné svítidlo |
| Rozměr stínidla | 6/10 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 170.67 |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo (s vypínačem) |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Lagerhaus - Lieferant 109 Stck, Liefertermin Lieferung um den 15. Januar
Superpreis
23,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 30,75 €
Empfohlener Verkaufspreis: 30,75 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
