- Decken- und Wandleuchten
Mil-380128 detail výrobku
| Představujeme vám nástěnné svítidlo TWIST, které dokonale doplňuje závěsné svítidlo z kolekce TWIST. Je vyrobeno z odolného hliníku a plastu a působí elegantně a moderně. Matná černá barva jí dodává na charakteru a díky ní se skvěle hodí do různých interiérů. Nástěnné svítidlo TWIST nejen osvětlí místnost, ale také jí dodá jedinečný půvab. Skvěle se hodí jako dekorativní prvek do moderního obývacího pokoje, kanceláře nebo recepce, kterým dodá příjemnou atmosféru a charakter. Nástěnná lampa TWIST je ideální volbou pro ty, kteří hledají lampu s neobvyklým designem a vysokou funkčností. Díky svému jedinečnému tvaru a elegantnímu provedení je ideálním doplňkem každého moderního interiéru. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| CRI [RA] | >80 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,58 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,8 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| POWER | 12W LED |
| Hloubka (mm) | 150 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 150 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 16 |
| VÝŠKA (mm) | 180 mm |
| Hloubka balení (cm) | 20 |
| NOVINKY | 24 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| ŠÍŘKA (mm) | 400 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 41.5 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 700lm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LED LM |
| MATERIÁL | KOV + PLAST |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | N/D |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | N/D |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | D - PCB71279 |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
35,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 39,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 39,95 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
