- Lampen und Lämpchen
Tkl-16150 detail výrobku
| LAVA Rodina svítidel LAVA kombinuje moderní design s přirozenou dynamikou světla. Nepravidelně tvarovaná skleněná stínidla, inspirovaná tekutou formou ztuhlé lávy, propůjčují interiéru jedinečný charakter. Jemné odrazy a lomy světla vytvářejí působivou hru stínů a vnášejí do místnosti atmosféru tepla a elegance. Kovová konstrukce v kombinaci s jedinečným sklem je synonymem stylu a luxusu. Kolekce LAVA zahrnuje různé varianty závěsných svítidel - od minimalistických jednoduchých modelů až po výrazné vícebodové kompozice, které se skvěle hodí nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do komerčních prostor. Osvětlení LAVA je nabídkou pro milovníky designových řešení, kteří oceňují harmonii světla a tvaru. | |
| Material | Metall |
| Počet světelných zdrojů | 3 |
| Zdroj světla | G9 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Stojací lampa |
| Barva rámu | Bronz |
| Barva stínidla | Koňak |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Přenosné svítidlo |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 2 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 8W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Styl lampy | Glamour |
| Počet světelných sekcí | 3 |
| Rozdělení světelné části | 3/3 |
| Kód stínidla | 7982 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | Ano |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Délka lampy | 300 mm |
| šířka lampy | 300 mm |
| výška lampy | 1510 mm |
| Rozměry podhledu | Nepoužije se |
| Rozteč montážních otvorů | Nepoužije se |
| Další funkce | Nepoužije se |
| CRI | Nepoužije se |
| Další informace | Nepoužije se |
| Délka krabice | 810 mm |
| Šířka krabice | 350 mm |
| Výška boxu | 200 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 3,18 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 3 710 kg |
| Životnost LED | Nepoužije se |
| Přední barva | Béžová|Hnědá|Transparentní |
Lagerhaus - Lieferant 2 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
121,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 143,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 143,05 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
