- Küchenleuchten
Tkl-11111 detail výrobku
| LAVA Rodina svítidel LAVA kombinuje moderní design s přirozenou dynamikou světla. Nepravidelně tvarovaná skleněná stínidla, inspirovaná tekutou formou ztuhlé lávy, propůjčují interiéru jedinečný charakter. Jemné odrazy a lomy světla vytvářejí působivou hru stínů a vnášejí do místnosti atmosféru tepla a elegance. Kovová konstrukce v kombinaci s jedinečným sklem je synonymem stylu a luxusu. Kolekce LAVA zahrnuje různé varianty závěsných svítidel - od minimalistických jednoduchých modelů až po výrazné vícebodové kompozice, které se skvěle hodí nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do komerčních prostor. Osvětlení LAVA je nabídkou pro milovníky designových řešení, kteří oceňují harmonii světla a tvaru. | |
| Material | Metall |
| Počet světelných zdrojů | 5 |
| Počet světelných sekcí | 5 |
| Kód stínidla | 7982 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo|Závěsné svítidlo |
| Barva rámu | Sabia |
| Barva stínidla | Koňak |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Styl lampy | Glamour |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 8W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 5/5 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s osvědčením SEP|Výšku může měnit elektrikář s osvědčením SEP |
| Zdroj světla | G9 |
| Další funkce | Nepoužije se |
| CRI | Nepoužije se |
| Rozměry podhledu | ↔245- 60-↕20 mm |
| Rozteč montážních otvorů | 190 mm|210 mm |
| Délka lampy | 330 mm |
| šířka lampy | 650 mm |
| výška lampy | 1200 mm |
| Délka krabice | 810 mm |
| Šířka krabice | 350 mm |
| Výška boxu | 200 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 1,4 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 1 900 kg |
| Životnost LED | Nepoužije se |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
134,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 157,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 157,80 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
