- Küchenleuchten
Tkl-11036 detail výrobku
| LAVA Rodina svítidel LAVA kombinuje moderní design s přirozenou dynamikou světla. Nepravidelně tvarovaná skleněná stínidla, inspirovaná tekutou formou ztuhlé lávy, propůjčují interiéru jedinečný charakter. Jemné odrazy a lomy světla vytvářejí působivou hru stínů a vnášejí do místnosti atmosféru tepla a elegance. Kovová konstrukce v kombinaci s jedinečným sklem je synonymem stylu a luxusu. Kolekce LAVA zahrnuje různé varianty závěsných svítidel - od minimalistických jednoduchých modelů až po výrazné vícebodové kompozice, které se skvěle hodí nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do komerčních prostor. Osvětlení LAVA je nabídkou pro milovníky designových řešení, kteří oceňují harmonii světla a tvaru. | |
| Material | Metall |
| Počet světelných zdrojů | 3 |
| Počet světelných sekcí | 3 |
| Kód stínidla | 7982 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo|Závěsné svítidlo |
| Barva rámu | Bronz |
| Zdroj světla | G9 |
| Barva stínidla | Koňak |
| DODÁVKY | 220-230V - 50/60Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| Styl lampy | Glamour |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Maximální výkon LED | max. 8W LED |
| Rozdělení světelné části | 3/3 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Rozměry podhledu | Ø80 - ↕ 30 mm |
| Rozteč montážních otvorů | 37 mm |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Další funkce | Nepoužije se |
| CRI | Nepoužije se |
| Další informace | Možnost změny výšky elektrikářem s kvalifikací SEP |
| Délka lampy | 290 mm |
| šířka lampy | 290 mm |
| výška lampy | 900 mm |
| Délka krabice | 400 mm |
| Šířka krabice | 300 mm |
| Výška boxu | 200 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,85 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 1 250 kg |
| Životnost LED | Nepoužije se |
| Přední barva | Béžová|Hnědá|Transparentní |
Lagerhaus - Lieferant 118 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
88,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 104,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 104,25 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
