- Decken- und Wandleuchten
Tkl-11105 detail výrobku
| LAVA Rodina svítidel LAVA kombinuje moderní design s přirozenou dynamikou světla. Nepravidelně tvarovaná skleněná stínidla, inspirovaná tekutou formou ztuhlé lávy, propůjčují interiéru jedinečný charakter. Jemné odrazy a lomy světla vytvářejí působivou hru stínů a vnášejí do místnosti atmosféru tepla a elegance. Kovová konstrukce v kombinaci s jedinečným sklem je synonymem stylu a luxusu. Kolekce LAVA zahrnuje různé varianty závěsných svítidel - od minimalistických jednoduchých modelů až po výrazné vícebodové kompozice, které se skvěle hodí nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do komerčních prostor. Osvětlení LAVA je nabídkou pro milovníky designových řešení, kteří oceňují harmonii světla a tvaru. | |
| Material | Glas |
| Počet světelných zdrojů | 3 |
| Počet světelných sekcí | 3 |
| Kód stínidla | 7982 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo |
| Materiál rámu | Kov|Plast |
| Zdroj světla | G9 |
| Barva rámu | Sabia |
| DODÁVKY | 220-230V - 50/60Hz |
| Barva stínidla | Koňak |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Styl lampy | Glamour |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Maximální výkon LED | max. 8W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | Ano |
| Rozdělení světelné části | 3/3 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozteč montážních otvorů | 37 mm |
| Rozměry podhledu | Ø80 - ↕ 30 mm |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Další funkce | Nepoužije se |
| CRI | Nepoužije se |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s kvalifikací SEP. |
| Délka lampy | 260 mm |
| šířka lampy | 500 mm |
| výška lampy | 200 mm |
| Délka krabice | 480 mm |
| Šířka krabice | 200 mm |
| Výška boxu | 200 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,64 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 1 150 kg |
| Životnost LED | Nepoužije se |
| Přední barva | Béžová |
Lagerhaus - Lieferant 16 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
74,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 87,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 87,55 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
