- Küchenleuchten
Tkl-11324 detail výrobku
| LAVA Rodina svítidel LAVA kombinuje moderní design s přirozenou dynamikou světla. Nepravidelně tvarovaná skleněná stínidla, inspirovaná tekutou formou ztuhlé lávy, propůjčují interiéru jedinečný charakter. Jemné odrazy a lomy světla vytvářejí působivou hru stínů a vnášejí do místnosti atmosféru tepla a elegance. Kovová konstrukce v kombinaci s jedinečným sklem je synonymem stylu a luxusu. Kolekce LAVA zahrnuje různé varianty závěsných svítidel - od minimalistických jednoduchých modelů až po výrazné vícebodové kompozice, které se skvěle hodí nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do komerčních prostor. Osvětlení LAVA je nabídkou pro milovníky designových řešení, kteří oceňují harmonii světla a tvaru. | |
| Material | Glas |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Kód stínidla | 7434 |
| Zdroj světla | E27 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Závěsná lampa |
| Barva rámu | Bronz |
| Barva stínidla | Amber |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Materiál rámu | Drát|Barvená ocel|Plastový materiál |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Styl lampy | Moderní|Skandinávský |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozměry podhledu | Ø80 - ↕ 30 mm |
| Rozteč montážních otvorů | 37 mm |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Další informace | Možnost změny výšky elektrikářem s kvalifikací SEP |
| CRI | Nepoužije se |
| Životnost LED | Nepoužije se |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| Délka krabice | 400 mm |
| Šířka krabice | 400 mm |
| Výška boxu | 360 mm |
| Délka lampy | 300 mm |
| šířka lampy | 350 mm |
| výška lampy | 1750 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 2,22 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 2 950 kg |
| Přední barva | Béžová|Hnědá|Transparentní |
Lagerhaus - Lieferant 58 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
99,20 €
Empfohlener Verkaufspreis: 116,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 116,70 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
