- Decken- und Wandleuchten
Tkl-11152 detail výrobku
| LAVA Rodina svítidel LAVA kombinuje moderní design s přirozenou dynamikou světla. Nepravidelně tvarovaná skleněná stínidla, inspirovaná tekutou formou ztuhlé lávy, propůjčují interiéru jedinečný charakter. Jemné odrazy a lomy světla vytvářejí působivou hru stínů a vnášejí do místnosti atmosféru tepla a elegance. Kovová konstrukce v kombinaci s jedinečným sklem je synonymem stylu a luxusu. Kolekce LAVA zahrnuje různé varianty závěsných svítidel - od minimalistických jednoduchých modelů až po výrazné vícebodové kompozice, které se skvěle hodí nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do komerčních prostor. Osvětlení LAVA je nabídkou pro milovníky designových řešení, kteří oceňují harmonii světla a tvaru. | |
| Material | Glas |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Kód stínidla | 7982 |
| Zdroj světla | G9 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Styl lampy | Moderní |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 8W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozteč montážních otvorů | 37 mm |
| Rozměry podhledu | Ø80 - ↕ 30 mm |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Barva rámu | Sabia |
| Barva stínidla | Koňak |
| Další funkce | Nepoužije se |
| CRI | Nepoužije se |
| Další informace | Nepoužije se |
| Délka lampy | 200 mm |
| šířka lampy | 150 mm |
| výška lampy | 210 mm |
| Délka krabice | 270 mm |
| Šířka krabice | 200 mm |
| Výška boxu | 200 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,34 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,720 kg |
| Životnost LED | Nepoužije se |
| Přední barva | Béžová |
Lagerhaus - Lieferant 16 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
30,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 35,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 35,60 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
