- Decken- und Wandleuchten
Tkl-11035 detail výrobku
| LAVA Rodina svítidel LAVA kombinuje moderní design s přirozenou dynamikou světla. Nepravidelně tvarovaná skleněná stínidla, inspirovaná tekutou formou ztuhlé lávy, propůjčují interiéru jedinečný charakter. Jemné odrazy a lomy světla vytvářejí působivou hru stínů a vnášejí do místnosti atmosféru tepla a elegance. Kovová konstrukce v kombinaci s jedinečným sklem je synonymem stylu a luxusu. Kolekce LAVA zahrnuje různé varianty závěsných svítidel - od minimalistických jednoduchých modelů až po výrazné vícebodové kompozice, které se skvěle hodí nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do komerčních prostor. Osvětlení LAVA je nabídkou pro milovníky designových řešení, kteří oceňují harmonii světla a tvaru. | |
| Material | Glas |
| Počet světelných zdrojů | 3 |
| Počet světelných sekcí | 3 |
| Kód stínidla | 7982 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo |
| Barva rámu | Bronz |
| Materiál rámu | Kov|Plast |
| Zdroj světla | G9 |
| Barva stínidla | Koňak |
| DODÁVKY | 220-230V - 50/60Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| Styl lampy | Glamour |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Obsahuje světelný zdroj | Nepoužije se |
| Rozdělení světelné části | 3/3 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozteč montážních otvorů | 37 mm |
| Rozměry podhledu | Ø80 - ↕ 30 mm |
| Další funkce | Nepoužije se |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s kvalifikací SEP. |
| CRI | Nepoužije se |
| Maximální výkon LED | max. 8W LED |
| Délka lampy | 260 mm |
| šířka lampy | 500 mm |
| výška lampy | 200 mm |
| Délka krabice | 650 mm |
| Šířka krabice | 250 mm |
| Výška boxu | 200 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,64 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 1 150 kg |
| Životnost LED | Nepoužije se |
| Přední barva | Béžová|Hnědá|Transparentní |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
74,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 87,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 87,55 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
