- Küchenleuchten
Tkl-11109 detail výrobku
| LAVA Rodina svítidel LAVA kombinuje moderní design s přirozenou dynamikou světla. Nepravidelně tvarovaná skleněná stínidla, inspirovaná tekutou formou ztuhlé lávy, propůjčují interiéru jedinečný charakter. Jemné odrazy a lomy světla vytvářejí působivou hru stínů a vnášejí do místnosti atmosféru tepla a elegance. Kovová konstrukce v kombinaci s jedinečným sklem je synonymem stylu a luxusu. Kolekce LAVA zahrnuje různé varianty závěsných svítidel - od minimalistických jednoduchých modelů až po výrazné vícebodové kompozice, které se skvěle hodí nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do komerčních prostor. Osvětlení LAVA je nabídkou pro milovníky designových řešení, kteří oceňují harmonii světla a tvaru. | |
| Material | Glas |
| Počet světelných zdrojů | 7 |
| Počet světelných sekcí | 7 |
| Kód stínidla | 7982 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo|Závěsné svítidlo |
| Materiál rámu | Kov|Plast |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Styl lampy | Glamour |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Přenosné svítidlo |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 8W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 7/7 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s osvědčením SEP|Výšku může měnit elektrikář s osvědčením SEP |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| CRI | Nepoužije se |
| Barva rámu | Sabia |
| Barva stínidla | Koňak |
| Zdroj světla | G9 |
| Rozměry podhledu | ↔335 - 60 -↕20 mm |
| Rozteč montážních otvorů | 295 mm |
| Další funkce | Nepoužije se |
| Délka lampy | 330 mm |
| šířka lampy | 900 mm |
| výška lampy | 1560 mm |
| Délka krabice | 230 mm |
| Šířka krabice | 860 mm |
| Výška boxu | 310 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 1,85 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 2 850 kg |
| Životnost LED | Nepoužije se |
| Přední barva | Béžová |
Lagerhaus - Lieferant 26 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
180,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 212,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 212,45 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
