- Lampen und Lämpchen
Tkl-16153 detail výrobku
| LAVA Rodina svítidel LAVA kombinuje moderní design s přirozenou dynamikou světla. Nepravidelně tvarovaná skleněná stínidla, inspirovaná tekutou formou ztuhlé lávy, propůjčují interiéru jedinečný charakter. Jemné odrazy a lomy světla vytvářejí působivou hru stínů a vnášejí do místnosti atmosféru tepla a elegance. Kovová konstrukce v kombinaci s jedinečným sklem je synonymem stylu a luxusu. Kolekce LAVA zahrnuje různé varianty závěsných svítidel - od minimalistických jednoduchých modelů až po výrazné vícebodové kompozice, které se skvěle hodí nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do komerčních prostor. Osvětlení LAVA je nabídkou pro milovníky designových řešení, kteří oceňují harmonii světla a tvaru. | |
| Material | Glas |
| Počet světelných zdrojů | 3 |
| Počet světelných sekcí | 3 |
| Kód stínidla | 7982 |
| Zdroj světla | G9 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Materiál rámu | Kov|Plast |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Styl lampy | Glamour |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Přenosné svítidlo |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 8W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 3/3 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s kvalifikací SEP. |
| Typ svítidla | Stojací lampa |
| Barva rámu | Sabia |
| Barva stínidla | Koňak |
| Rozměry podhledu | Nepoužije se |
| Rozteč montážních otvorů | Nepoužije se |
| Další funkce | Nepoužije se |
| CRI | Nepoužije se |
| Délka lampy | 300 mm |
| šířka lampy | 300 mm |
| výška lampy | 1510 mm |
| Délka krabice | 810 mm |
| Šířka krabice | 350 mm |
| Výška boxu | 200 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 3,18 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 3 710 kg |
| Životnost LED | Nepoužije se |
| Přední barva | Béžová |
Lagerhaus - Lieferant 4 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
121,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 143,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 143,05 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
