Tkl-11327 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| LAVA Rodina svítidel LAVA kombinuje moderní design s přirozenou dynamikou světla. Nepravidelně tvarovaná skleněná stínidla, inspirovaná tekutou formou ztuhlé lávy, propůjčují interiéru jedinečný charakter. Jemné odrazy a lomy světla vytvářejí působivou hru stínů a vnášejí do místnosti atmosféru tepla a elegance. Kovová konstrukce v kombinaci s jedinečným sklem je synonymem stylu a luxusu. Kolekce LAVA zahrnuje různé varianty závěsných svítidel - od minimalistických jednoduchých modelů až po výrazné vícebodové kompozice, které se skvěle hodí nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do komerčních prostor. Osvětlení LAVA je nabídkou pro milovníky designových řešení, kteří oceňují harmonii světla a tvaru. | |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Kód stínidla | 7922 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Zdroj světla | E27 |
| Typ svítidla | Závěsná lampa |
| Barva rámu | Sabia |
| Barva stínidla | Koňak |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Materiál rámu | Drát|Barvená ocel|Plastový materiál |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| Styl lampy | Moderní|Skandinávský |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozteč montážních otvorů | 37 mm |
| Rozměry podhledu | Ø80 - ↕ 30 mm |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Další informace | Možnost změny výšky elektrikářem s kvalifikací SEP |
| CRI | Nepoužije se |
| Životnost LED | Nepoužije se |
| Délka krabice | 300 mm |
| Šířka krabice | 300 mm |
| Výška boxu | 300 mm |
| Délka lampy | 220 mm |
| šířka lampy | 250 mm |
| výška lampy | 1750 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 2 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 2 700 kg |
| Přední barva | Béžová |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
75,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 89,30 €
Empfohlener Verkaufspreis: 89,30 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
